sklep
dostepnosc
Autor:
Dostępność
sklep_sortowanie_i_kategorie
Technika
Dostępność
dostepnosc

Inkografie – Wyjątkowa jakość grafik

W ofercie Galerii Sztuki SZOKART znajdują się starannie wyselekcjonowane grafiki jakimi są inkografie. Są to wyjątkowe pozycje kolekcjonerskie dostępne w limitowanych nakładach. Prace wykonane zostały przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć z zakresu technologii cyfrowej. Charakteryzują się wspaniałymi, nasyconymi barwami, wyrazistością i siłą oddziaływania poprzez ekspresję artystyczną na swojego odbiorcę. Cały proces ich powstawania wykonywany jest pod ścisłym nadzorem artysty. Każde dzieło jest opatrzone własnoręcznym podpisem autora, a także niepowtarzalnym numerem, co wskazuje, że prace pojawiają się tylko w ściśle określonym nakładzie i świadczą o ich autentyczności. Wśród prezentowanych grafik występują zarówno nazwiska cenionych twórców mających w swoim dorobku znane i cenione dzieła sztuki, jak i młodych artystów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z taką formą wyrazu artystycznego jak inkografia. Rafał Olbiński, Jarosław Modzelewski, Edward Dwurnik, Jarosław Jaśnikowski – to jedynie nieliczni malarze, których prace Państwu proponujemy.

6228 - Eine Klaine Nachtmusik.jpg
Rafał Olbiński
Dostępne
inkografia/print
4095 - Wspomnienie ulotnej slawy.jpg
Rafał Olbiński
Dostępne
inkografia/print
4141 - Friendly Persuasion.jpg
Rafał Olbiński
Dostępne
inkografia/print
IMG_2695.Labirynt  I:XX 32,4x25 cm
Rafał Olbiński
Dostępne
4143a - Pocztoxxwka z Firenze.jpg
Rafał Olbiński
Dostępne
inkografia/print
5013.jpg
Rafał Olbiński
Dostępne
inkografia/print
5287 - Powierzchowne rozumienie pozorow - 90x90 inch.jpg
Rafał Olbiński
Dostępne
inkografia/print
IMG_2754
Jarosław Jaśnikowski
Dostępne
inkografia/print
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c124
Dariusz Ślusarski
Dostępne
inkografia/print
UNADJUSTEDNONRAW_thumb_c125
Dariusz Ślusarski
Dostępne
inkografia/print
0770 Lot nad Skalnym Miastem
Jarosław Jaśnikowski
Dostępne
inkografia/print

Obok tradycyjnych rzeźb i dzieł malarskich galeria sztuki SZOKART proponuje Państwu także znakomite kolekcje wydruków wykonanych w nowatorskich technikach z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań – inkografie. Są rodzajem pracy kolekcjonerskiej. To unikatowe formy grafiki, przy tworzeniu których wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia techniki cyfrowej. W sprzedaży jest wiele wyjątkowych dzieł pochodzących z limitowanych edycji, z własnoręcznymi podpisami artystów, nadanymi im niepowtarzalnymi numerami oraz wystawianym przez galerię sztuki certyfikatem autentyczności. Jeśli istnieje taka możliwość inkografie wykonywane są również na indywidualne życzenie klienta – co do wzoru i rozmiaru wydruku. Na stronie internetowej galerii znajduje się szczegółowy opis prac.

Inkografia – Wymiar kolekcjonerski

Prace oferowane przez SZOKART gwarantują kolekcjonerski wymiar inkografii. Wydruki w limitowanych nakładach tak wybitnych twórców jak Rafał Olbiński, Jarosław Modzelewski, Edward Dwurnik czy Jarosław Jaśnikowski. Zakup inkografii – pojedynczego egzemplarza lub całej kolekcji takich dzieł może być znakomitą inwestycją. Elegancko oprawiona inkografia jest doskonałym pomysłem na niebanalny prezent. Daje możliwość obcowania ze sztuką, która jest dostępna dla każdego. To niejednokrotnie dzieła sztuki wykonane przez doskonałego artystę, które w takiej formie mogą dotrzeć do szerszej grupy odbiorców.

W kolekcji SZOKART nie zabrakło też miejsca na najwyższej klasy wydruki artystyczne, które charakteryzuje niebywała ostrość obrazu, czyli giclee. Są to prace o wyjątkowo nasyconej barwie, które wspaniale ożywią każde pomieszczenie. Zabezpieczone werniksem są w stanie przetrwać długie lata i gwarantują zachowanie odpowiedniej trwałości barw.

Jeśli nie mają Państwo doświadczenia w nabywaniu dzieł sztuki lub potrzebują wsparcia na etapie wyboru prac galeria sztuki SZOKART służy pomocą i fachową radą. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, do kontaktu telefonicznego oraz spotkań w siedzibie galerii. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy pojawiające się wątpliwości.